fellne

Shitet nga: ymer 22 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 16 bejm dhe ndrrim me fellne 15 me 5 shtrafa mund te kontaktoni edhe nviber tel +37744721466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim