fellne

Shitet nga: visar 29 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 me goma te reja fellnet jon te pa domtune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim