fellne

Shitet nga: sadat 13 Pri 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 per pasat, audi,golf5, 6,7,te ardhura nga zvicrra jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim