golf 4 fellne 17

Shitet nga: niki 30 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per golf 4 fellnet jan 17 por jan pa goma siq shihen ne foto qmimi 160 euro tel.+37745543189 - 049806313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim