goma me fellne 17

Shitet nga: kenan 11 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shess gomat me fellne 17 jan pa te perdorura te ardhura prej zvicres per me shume info thirrni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim