goma te veres 175/60/15

Shitet nga: Perparim 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e veres 175/60/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim