goma

Shitet nga: faton 04 Shk 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me alo fellga jon shum te mira dy te parat jon te reja te mramat jom te bajtne numer r14 bejn per gollf dysh gjeta ventagolf tresh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim