lul fikus

Shitet nga: sani 09 Pri 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes lulen fikus arsyeja vendi vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim