makina te vullkanizerit

Shitet nga: xxxxx 05 Nën 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes makina te vullkanizerit te ardhura prej zvicrres shum te rujtnee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim