shes fellnet 17 per golf 4

Shitet nga: agimi 12 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan te ardhra nga zvicra jan shum te rujtne me goma te veres bajn per wv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim