shiten gomat

Shitet nga: arlind 22 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat per gjip 255 55 18 per dimer gomat jan kto ne foto gjinden ne lipjan te gomisteri rrezja 4 jan tnjejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim