shiten gumat me felga 185.45.15

Shitet nga: xxx 23 Tet 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat me felga 185.45.15
gumat jon vetem nje jav te perdorura
jon per dimer
044831641
viber+37744803597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim