shitet fellnet 17 per golf4 me goma.te.verës

Shitet nga: sito 22 Mar 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me.goma te.mira 17 me 5 balona per golf 4 ne viber +37744 337 767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim