Dvd Per Vetur

Shitet nga: Hajdin 01 Mar 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
DVD Per Vetur O shum sen i mir Ku dush mundesh me perdor Ne shpi e ka CD DVD USB te gjith Mu mka ardh prej France osht ne gjendtje te rregull mir po Kabllat nuk i ka Kontaktoni nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim