MP3 CD Radio,moze zamena za mobilni telefon

Shitet nga: Dejan Zivic 09 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
MP3 CD Radio je u ekstra stanju,ima i USB.Moze zamena za mobilni telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim