MP3 player

Shitet nga: Dejan Zivic 06 Dhj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
MP3 player sony u ekstra stanju, sa USB prikljuckom na sebi.
+38649238208
+37745540999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim