Pajaqall 1000 wat & box xplode sony & radio keen..

Shitet nga: Albin 10 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Pajaqall box radio jan gjendje trregullt jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim