Radio per kerr

Shitet nga: Elvis 28 Nën 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio osht krejt nrregull bon ne cd usb aux osht me kablla me krejt gjendje trregullt osht bon per krejt veturat shkruni ne viber ose whatsaap ne numrin +41766522765
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim