Radio pioner e ardhur nga zvicrra

Shitet nga: Fisi 02 Tet 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio e ardh nga zvicrra shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim