Radio

Shitet nga: lindi 29 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
radio te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim