Shes kaaetofonin radion dvd mp3 per vetura ndrroj

Shitet nga: Albert 09 Tet 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet dvdja ne gjendje perfekte me ekrani me tuch ajo vjen siq shihet ne foto boj edhe ndrrim me celular iphone 5s ose samsung galaxy s5 a me pare 130 euro ose bej ndrrime me fellne r17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim