Shiten 1 box 1 zmadhus 2 dvd 1 radio me cd

Shitet nga: Sh 28 Pri 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten 1 box i madh 1 zmadhus (pauqall) 600W 2 divd me ekran tauch me cd dhe usb 1 radio me cd
+37744999249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim