Zmadhus te zerit

Shitet nga: Valton 27 Sht 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes zmadhus te zanit per vetura 2000 whatt qmimi 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim