IVECO (servis-pjesë) dhe METALGDHËNDËS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kombinimi 18 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
Bëjmë rregullimin vetëm të Iveco-së , me staf të specializuar në Italy.Kjo punë tek ne bëhet qe 15 vite dhe gjithashtu posedojm kompjuterin origjinal të Iveco-së që gjenë defektet e sakta në veturë, është kompjuter për të gjithë tipet e Iveco-së dhe nuk mund të kontrolloj tjetër veturë.
Kemi pjesë të reja dhe të përdorura.
Gjindemi në magjistralen Prishtinë-Prizren ( Lipjan )
Numrat kontaktues: 038/582-034 , 044/240-409 , 044/313-011


Provoj 50vjeçare edhe në makineri të rënda si Torno,Frez etj pra metalgdhendës.
Gdhendjen e diskav,salldime,gyp hidraulik,prodhimin e dhëmbëzorve etj.
Gjindemi në Prishtinë rr.Bajram Bahtiri afër Medrezës dhe Lipjan
Numrat kontaktues Prishtinë : 044/118-395 ; 049/118-395 ; 044/511-495
Numrat kontaktues Lipjan : 044/240-409 ; 049/240-409
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim