4 dryer per vekter 1.6

Shitet nga: ilaz 20 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
4 dyer kypekin dhe mbrojtesin Mbrapa te vektres 1.6 150 euro I diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim