Auto Pjes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: bmw 10 Jan 01:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes per te gjitha llojet e bmw.golf 3.4.5
Pjes per pasat audi opel.honda ford etj.
Shes dhe pjes te jashtme krilla branika shabashajbe drita auba fellne goma gjama etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim