Auto pjesë per GOLF 4

Shitet nga: Arton 09 Gsh 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
PJES PËR GOLF 4 : MOTOR 2.0 BENZIN,
MINJAQ(NDRRUS MARRSHËVE),
KORP DHE LLAMELL ,
INSTALIMI ELEKTRIK, DHE PJES TJERA KOMPLET PËR GOLF 4 QË BASHKANGJITEN MOTORIT.
I U JAN HEK VETURES PËR ARSYJE TË VENDOSJES SË MOTORIT DIZELL.

qmimi i sipas marrveshjes , perferohet të shiten të gjitha bashkë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim