Autopjes

Shitet nga: Arton 10 Gsh 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
Motor për GOLF 4 Benzin 2.0
Ndrrusë i marrshëve ( MINJAQ)
Korp dhe Llamell si dhe instalimi elektrik,dhe paisjet tjera komplete,për motor qe bashkangjiten motorit,

gjendja e paisjeve qendron e mir ,Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim