Boshpump dhe Anllaser

Shitet nga: Fadil Dragaqina 10 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes boshpumpen per ford 1.8 dizell 35 euro dhe anllaserin 25 euro per vekter 1.6.Te dyja jane ne gjendje te rregullt.Bej ndrrim me ndonje telefon ose laptop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim