FILTERA PER TE GJITHA LLOJET E MJETEVE

Shitet nga: AGJENSIA UNIVERSAL SH.P.K 15 Shk 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
AGJENSIA UNIVERSAL sh.p.k.
Kompania lider në Shqipëri dhe Kosovë në tregëtimin e filtrave.
Gamë e gjërë filtrash, cilësi e çertifikuar dhe çmime konkuruese.
Eksperiencë shumëvjeçare, staf i kualifikuar dhe asistencë teknike.
AGJENSIA UNIVERSAL SH.P.K, e krijuar që në vitin 1991, është një Kompani e specializuar : në blerjen, shitjen dhe trajtimin e filtrave për të gjitha llojet e autoveturave, kamionëve, autobuzave, makinerive të rënda të ndërtimit, mekanikës bujqësore, gjeneratorëve, kompresorëve, etj.
ADRESA :
Tirana - Shqiperi
Rruga " H.Tahsim" Nr.292
Tel : + 355 4 2 347 207
Fax : + 355 4 2 362 393
E-MAIL : info@universal-filter.com
-------------------------------
Banulle ( Lipjan) - Kosove
Magjistralja Prishtine - Ferizaj
Tel : + 381 38582008
E-MAIL : info@universal-filter.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim