Kabina Per Traktora 539 .549 Etj Si dhe Pjes Trakt

Shitet nga: Fisnik 13 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten kabinat per traktora si 539 dhe 549 etj Gjama I ka komplet Si dhe kemi pjes per traktora te ndryshem Etj Info +37745-295-767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim