Kablla dhe bubin te reja per crysler

Shitet nga: Xxxx 21 Shk 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes kabllat te reja per crysler pt crus 2.0 benzin edhe bubine e kam te reja jon te ardhura pi amerike komplet
+37744400807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim