Pjes per audi a8

Shitet nga: xhavit 26 Shk 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
shes trapin e mram dhe te parin jon edhe do pjes tjera per audi a8 viti 1999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim