Pjes per golf 3 karrigat per 4 dyr shum t mira

Shitet nga: gazi 26 Maj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
karrigat e golfit 3 per 4 dyr si dhe shiberin

karrigat ekan qmimin 90 ero

shiberi eka qmimin 50 ero

plus kuka mbrapa per golf 3 40 ero

stopat mbrapa per golf karavan

plinin ekam komplet me boc me vintill me sigures komplet veq me muntu qmimi 60 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim