Pjes te chryslerit dhe mercedes kamionet

Shitet nga: fadil 09 Shk 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
kemi pjes per vetur te typit chrysler stratus gjithqka. si dhe kemi pjes per kamionet mercedes esht eqmontuar dhe ka pjes te ndryshme kamioneta ka qen dabellkabin 309 motori nga menjaqi nuk esht i ndam te tjerat jan te ndame veq e veq qmimet jan shum te mira pasi mua po me pengojn dhe me nxan vend ne bodrum. nr,tel. 044297110 thirrjet prej 10 deri ora 20 edhe per chrysler kemi pjes te ndryshme me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim