Shiten veturat

Shitet nga: Auto vetura 20 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes veturat komplet me qmim t volitshum si dhe paisjet per auto Servis me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim