chrysler pjes dhe mercedes kamionet

Shitet nga: fadil 11 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjes te chryslerit stratus, dhe te kamionetes mercedes 309 nuk kam pllac per auto pjes por me kan nbetur qmimet jan shum te ulta duke filluar nga pes nga pes euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim