dera per audi A6

Shitet nga: behari 03 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
shes deren e par djathtas,per audi A6 viti 2006-2011 e kemi edhe llajsne posht.qmimi me marreveshje dhe ngjyren e bojm qfare tju duhet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim