pjes dhe paisje

Shitet nga: hysen 28 Jan 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Pjesë rezerve
shesim gypa eskavadorve jan mbi 1500 cop kemi lloje te ndryshme prej 100 bar deri ne 400 bar jan te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim