Ram-rimorkio i përshtatshëm për vendosjen e gjen..

Shitet nga: Shitësi 29 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Rimorkio
Ram-rimorkio i përshtatshëm për vendosjen e gjeneratorëve (20,40,75, KWA) si dhe shërbime të tjera nëse është nevoja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim