Rimorkio

Shitet nga: Shkelzen 19 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Rimorkio
Shitet rimorkio e mir ngjyra e hint osht e rujt me guma me ka kejt osht e shtrngura dhe e lehet per te bartut mallra per mas shum info tel 045-694-869 ose viber +37745671637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim