Rimorkio

Shitet nga: Xhevdet 15 Jan 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Rimorkio
kjo rimorkio eshte e re , e paperdorur ,me goma te reja dhe e ka instalimin n rregull e gatshme per perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim