Rimorkoi per kerr

Shitet nga: amiri 30 Mar 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Rimorkio
Shes Rimorkoi per kerr e maruar dhe e shternguar shum mir ka dren per mas guma 13 i nevojitet veshja e shes per arsyje se perfesionin qe jam nuk bon me ka pa federa flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim