Auto llaker goni

Shitet nga: agron fazliju 27 Gsh 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
gjenetator ne gjendje shum prodhon 40kilovat rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim