Paisje fitnesi

Shitet nga: Agron 20 Tet 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten paisjet e fitnesit ose bojm ndrrim paisjet jon kejt funksionale gjendje tmrekullushme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim