Qip 50 shpejtsi ne or fuqi

Shitet nga: gzimi 29 Pri 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Qip 50 fuqi mashum sport
audi2.7 tdi
aud 3.0 tdi
For 1,8 fci
Ford- d 1,4 tdc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim