Shtopa per golf 4

Shitet nga: Golf 01 Krr 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes shtopat per golf 4 ne gjendje shum te mire punojn ne rregull me llupa jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim