shes adaptera

Shitet nga: distancera 01 Maj 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes distancera,adaptera per vetur qe e zgjanojn
gjansia 2.5

per:vw dhe bmw
te ardhura nga gjermania ORIGJINAL

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim