Fellne

Shitet nga: ArmeNd 20 Jan 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Fellne 17 Ylli Fellnet Jan Te 4 Edhe Tjerat Jan Si Kjo Nfoto Mund Te Me Shkruani Dhe Ne WhatsApp +386 49 166 124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim