Japim makinat me qira

Shitet nga: Meti 10 Dhj 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Të tjera
Japim makinat me qira per thithjen e lagshtis , mykut dhe ibercukut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim